PARTYLAND obchod  kde nájdete všetky párty produkty na vašu oslavu, párty, karneval alebo svadbu.

V predajni PARTYLAND môžete nájsť najširší výber latexových balónov (viac ako 200 druhov)  a fóliových balónov (viac ako 100 druhov), ktoré Vám s radosťou nafúkame héliom.  Tiež máme široký výber párty produktov, ako sú narodeninové sviečky, fontány na tortu, párty klobúčiky, girlandy, konfety rôznych tvarov a farieb a ďalšie produkty s ktorými si môžete vyzdobiť  Vašu oslavu, párty, narodeniny alebo svadbu.  V ponuke produktov máme aj jednorazový riad s obrázkami obľúbených rozprávkových postavičiek Vašich detí.

PARTYLAND má veľký výber dámskych, pánskych a detských kostýmov  na každú príležitosť ako je halloween, karneval, párty v kostýmoch. K svojim kostýmom si u nás môžete vybrať aj z bohatej ponuky doplnkov ku kostýmom ako sú Boa, parochne, putá, klobúky, cylindre, zábavné okuliare a  ďalší široký výber párty doplnkov. Jednou z celoročne predávaných produktov v

PARTYLANDE je zábavná pyrotechnika, ktorou si môžete urobiť veľké finále na každej Vašej oslave, párty alebo svadbe.

V predajni PARTYLAND umiestňujeme aj sezónny tovar, ktorý je prispôsobený jednotlivý sviatkom ako je karneval, ples, Valentín, Snt. Patrik Day, Vianoce a Silvester a ďalšie.

Náš tovar si môžete jednoducho pozrieť a objednať v našej predajni PARTYLAND, alebo na našom internetovom obchode www.partyland.sk.

Sledujete aj náš FaceBook, kde pravidelne pridávame zľavové kupóny na rôzne príležitosti https://www.facebook.com/partyland.sk.
 

Email: sn-madaras@partyland.sk
Telefón: +421 918 367 444
Web: www.partyland.sk
Pondelok:
9:00 - 20:00
Utorok:
9:00 - 20:00
Streda:
9:00 - 20:00
Štvrtok:
9:00 - 20:00
Piatok:
9:00 - 20:00
Sobota:
9:00 - 20:00
Nedeľa:
9:00 - 20:00