všetky

Aktuality:

  • Program v Detskom svete na jún

    Pozývame do Detského sveta na Deň kamarátska (9.6.), víkend s ockom (16.-17.6.), Svätojánske ohne (22.6.), či tvorivá dielňa o letných športoch. Klikni na nadpis pre viac informácií. 


    2018-06-11 13:30:25
  • Svätojánske ohne pre deti - 22.jún

    Prihláste svoje dieťa na čarovnú noc "Svätojánske ohne" - zažije ukážku slovanských zvykov, vílu, vodníka, opekanie v Golf areáli a aj hľadanie pokladu - preto nezabudnite baterky. Účasť stojí iba 4,- eurá a v cene sú aj raňajky. 


    2018-06-11 13:26:53
Gate
pred 3 dňami
SUMMER SALE! #gatewear #fashion #big #sale #summer #bestprice #enjoysale #ss18 see more ► https://bit.ly/2ryTpyY
BILLA Slovensko
pred 3 dňami
Kedy inokedy ak nie teraz! Pripravte si tortu z fantastického sezónneho ovocia, ktorého je teraz neúrekom. Skúste túto jahodovú piškótovú tortu ;). Mňam! Celý recept nájdete aj tu: https://www.receptykulinarium.sk/videorecept-piskotova-ovocna-torta-s-jahodami/
CCC Shoes & Bags
pred 3 dňami
Fotolab
pred 4 dňami
Už čoskoro nájdete na našom Youtube novú recenziu na teleobjektív TAMRON 18-400 mm. http://bit.ly/FOTOLAByoutube
Slovenská sporiteľňa
pred 3 dňami
Vylepšujeme systémy, z tohto dôvodu nebude v noci z piatku na sobotu možné využívať naše kreditné karty. V sobotu od 0:00 do 6:00 hod. dôjde k obmedzeniu debetných kariet, bankomatov a POS terminálov. V čase od 6:00 do 23:00 hod. nebude fungovať elektronické bankovníctvo. Presné informácie nájdete v odkaze. Za prípadné komplikácie sa ospravedlňujeme.
X-Road Restaurant & Pub
pred 3 dňami
Denne menu od 18.6.2018
BEPON
pred 3 dňami
Našu novú kolekciu sme predstavili na evente v Botanickej záhrade. A bolo to magické a miestami tropické!
H&M
pred 3 dňami
H&M added 3 new photos.
Take on the summer in our super-stylish swim shorts. Cop your favourite pair in store and online! http://hm.info/1bchv #HMMan
dm drogerie markt Slovensko
pred 3 dňami
Teta drogérie Slovensko
pred 3 dňami
Navštívte ktorúkoľvek novooznačenú drogériu Teta a využite skvelú zľavu až -30% na dekoratívnu kozmetiku značky Rimmel :) Celú ponuku nájdete: http://www.tetadrogerie.sk/letak/letak-pre-nove-teta-predajne.html
ProGamingShop.sk
pred 3 dňami
⚽ Už koncom augusta PES 2019 ⚽ Hra posúva individualitu hráčov na ďalšiu úroveň aj vďaka vizuálnej stránke a rozlíšeniu 4K HDR naprieč všetkými platformami. Najväčšie zmeny nájdeš v režime myClub. Dizajn karty nového hráča prináša revolučné zmeny pre vytváranie tímu.
JYSK Slovensko
pred 3 dňami
Modrá alebo ružová? Všetky kúpeľňové doplnky vo výpredaji so zľavou 20-49 %* -> https://jysk.sk/kupelna/kupelnove-doplnky *Okrem výrobkov s označením Denne nízka cena.
ADAM
pred 3 dňami
ADAM is feeling pumped.
Ozeta
pred 3 dňami
Ozeta added 10 new photos.
TRENDY JAR/LETO 2019 Z FLORENCIE Tak ako každý rok, aj tento rok sme sa zúčastnili mega veľtrhu pánskej módy vo Florencii. Viac ako 1200 vystavovateľov z celého sveta, 4 dni plné tých najaktuálnejších noviniek. Páni sa môžu tešiť na zmesy prírodných materiálov a oživenie šatníka v podobe farieb exotického korenia.
John Garfield
pred 3 dňami